Odnawialne źródła energii na terenie gminy Jabłonna – instalacje fotowoltaiczne

Jabłonna, dn. 13 stycznia 2020 r.

Współpracę z firmą 2P Projekt Piotr Poniewozik Gmina Jabłonna nawiązała 2020 roku w związku z realizacją zadania polegającego na wykonaniu systemu do zarządzania energią pochodzącą z OZE (w oparciu o technologie TIK) w ramach projektu pn. „Odnawialne źródła energii na terenie gminy Jabłonna – instalacje fotowoltaiczne”.

Wykonany w ramach umowy system, to narzędzie umożliwiające prostą i szybką komunikację pomiędzy mieszkańcami a firmą nadzorującą pracę instalacji fotowoltaicznych, ponadto daje możliwość podglądu „na żywo” w zakresie wyprodukowanej energii w danej lokalizacji. Stworzony portal internetowy umożliwia komunikację społeczności lokalnej z naszym samorządem, z którego mieszkańcy chętnie korzystają.

System jest nieustannie rozwijany, dodawane są kolejne udogodnienia i funkcjonalności, na bieżąco realizowane są zgłaszane przez nas propozycje, uwagi oraz sugestie udogodnień.

Firma 2PProjekt Piotr Poniewozik to uczciwy, solidny i wyjątkowy partner we współpracy. Dysponuje doświadczoną kadrą oraz odpowiednim zapleczem w realizacji usług na najwyższym poziomie, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić jej usługi.

 

 

 

Enter your keyword