STRONY INTERNETOWE

W 2P PROJEKT projektujemy i realizujemy strony internetowe dla gmin, samorządów i administracji. Posiadamy w tym duże doświadczenie, a nasze projekty wspomagają cyfryzację usług publicznych.

Serwisy www administracji – tworzone według najwyższych standardów

Nasze serwisy www dla gmin i samorządów dostosowane są do działania na różnych przeglądarkach oraz urządzeniach. Posiadają również ułatwienia dla niepełnosprawnych. Szata graficzna zostaje zaprojektowana według Państwa oczekiwań.

Nasze strony internetowe dla gmin, samorządów i administracji realizujemy na popularnym i niezwykle prostym w zarządzaniu CMS-ie WordPress, bądź autorskim systemie zarządzania treścią.

Strony internetowe oraz serwisy dla gmin, samorządów i administracji tworzymy ze standardami W3C oraz dostępnością WCAG 2.0. Oferujemy w tym również hosting, wykup i utrzymanie domeny, a także obsługę i administrowanie stroną.

Tworzone przez nas serwisy internetowe i strony dla gmin i samorządów są niezwykle funkcjonalne, przyjazne dla użytkowników, a także robotów wyszukiwarek, co sprawia, że ich pozycjonowanie jest ułatwione.

Strony internetowe dla gmin, samorządów i administracji – najlepsza strona dla gminy w 2P PROJEKT

Projektowane przez nas strony internetowe dla gmin, samorządów i administracji spełniają swoją rolę, będąc przystosowane do działań w celach informacyjnych, promocyjnych i urzędowych, które są najbardziej istotne dla stron www gmin, samorządów oraz administracji.

Co oznacza dostępność WCAG 2.0.?

WCAG 2. O to tzw. Wytyczne dotyczące dostępności treści internetowych, czyli zbiór rekomendacji, które powinno się przestrzegać, aby dostęp do strony internetowej był możliwy dla jak największej grupy użytkowników, w tym osób niepełnosprawnych.

Dokument mówi o czterech głównych zasadach: postrzegalności, oznaczającej, że komponenty interfejsu muszą być przedstawione użytkownikom w sposób dostępny dla ich zmysłów; funkcjonalności, mówiącej, że komponenty interfejsu oraz nawigacja muszą być możliwe do użycia; zrozumiałości, oznaczającej, że informacje oraz obsługa interfejsu muszą być zrozumiałe dla użytkownika; solidności, oznaczającej, że treść musi być publikowana solidnie, aby być skutecznie interpretowana przez oprogramowanie użytkowników i technologie wspomagające.

Istnieją trzy poziomy zgodności z wytycznymi WCAG 2.O. – A, AA, AAA. Poziom A to najbardziej podstawowe wymogi dostępności; AA – to optymalny poziom dostępności; AAA – najwyższy poziom zgodności z WCAG 2.0., bardzo trudny do spełnienia.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą projektowania stron internetowych – zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Enter your keyword